Trio Müzik Grubu


Davetlerinizde misafir karşılama ve açılışlarınız için trio müzik grubu, üç müzisyenden oluşan kokteyl müzikleri icra eden müzisyen ekibimiz bulunmaktadır. Bu enstrümanların neler olacağına seçenekler arasından beraberce karar verebiliriz. Keman gitar akordeon trio kiralama için güzel bir seçenek olabilir. Farklı enstrüman seçenekleri de bulunmaktadır. 

Repertuvarımız dünya klasikleri ve Türkçe nostaljik şarkılardan oluşmaktadır. Bunlara örnek olarak sevdim genç bir kadını ,yıldızların altında adlı parçalar sayılabilir. Çalınacak şarkılar da sizlerin isteklerine de yer vermekteyiz.

Trio müzik grubu kiralama yanı sıra ses sistemini de isteğiniz doğrultusunda eklenebilir. Ses sistemi ile canlı müzik daha kaliteli duyulmaktadır. Dilerseniz ses sistemini de bizler getirmekteyiz.

Düğün ön misafir karşılaması, açılış organizasyonlarına, fuarlara, kokteyl ve davetlerinize orkestramız tüm İstanbul hatta çevre illere müzik hizmeti sunmaktadır. Trio müzik grubu fiyatları konusunda direk aracısız müzisyen olduğumuz için sizlere en uygun fiyatları sunabilmekteyiz.

Diğer detaylar için bizlere 0505 447 64 74 direk ulaşabilirsiniz.

Fasıl Ekibi Kiralama
Kemancı Kiralama
Mum Kursu
Firma Tanıtım Müzikleri
Gelin Alma Bandosu
Bağlamacı Kiralama
Evlilik Teklifi Müzikleri
Kanuncu Kiralama
Doğum Günü Sürprizleri Evde
Fuar Müzik Organizasyon
Açılış Müzikleri
Kadıköy Evlenme Teklifi
Trio Müzik Grubu
Düğün Orkestra Kiralama
Akordeoncu Kiralama
Piyanist Kiralama
Gitarist Kiralama