Düğün Orkestra Kiralama


İstanbul ve çevre illerde ulaşım sorunsuz düğün orkestra kiralama, farklı tarzda ki müzik ekip seçenekleri ve ses sistemi ile sizlere müzik hizmeti sunmaktadır. Düğün müzisyen fiyatları dahilinde davetlileri akşam 19.30 gibi salona gelecekse biz 18.30 gibi gelip ses sistemimizi kurabiliriz. Sonrasında 19.30 gibi salona gelen misafirlerimizi keman gitar akordeon trio karşılama müzikleriyle işe program devam eder. Trio müzik grubumuzu iki yada üç müzisyenden  kurabiliriz.
 
Sonrasında karşılamada akordeon çalan müzisyenimiz piyanist olarak eğlenceli oyun havaları çalabilmektedir. Sizlerle ön görüşme esnasında sizlerden çıkış parçanızı , ilk dans müziğinizi ve pasta müziğinizi beraberce kararlaştırıyoruz.

Misafirlerimizin saat 20.30 gibi salonu doldurduğunu düşünerek sizleri daha önceden seçtiğiniz çıkış müziğinizle sahneye davet ediyoruz ve genelde hemen akabinde ilk dans müziğinizi çalıyoruz. İlk dans bittiğinde çoğu zaman takı merasimi başlamaktadır. Takı merasimi sırasında hafif bir müzik tercih edilmektedir. Takı merasimi bitmesi ardından oyun havaları çalabiliriz. Hangi tarz oyun havaları konusunda yine beraberce karar verebiliriz. Örneğin Trakya düğünüyse dokuz sekizlik parçalar , Karadeniz düğünüyse horon ve üç ayak , Sivas ise halaylar ön planda olacaktır. Repertuvarımız bu konuda oldukça keyifli ve her yörenin seveceği  Ankara oyun havaları halaylar roman oyun havaları horonlardan ve seksenler doksanlardan oluşmaktadır.

Sadece iki müzisyen ile yedi farklı enstrüman dinleyebileceksiniz. İki  üç dört müzisyenden oluşan orkestra seçeneklerimiz mevcuttur. Tüm detaylar için bizlere 0505 447 64 74 ulaşabilirsiniz.

Fasıl Ekibi Kiralama
Kemancı Kiralama
Mum Kursu
Firma Tanıtım Müzikleri
Gelin Alma Bandosu
Bağlamacı Kiralama
Evlilik Teklifi Müzikleri
Kanuncu Kiralama
Doğum Günü Sürprizleri Evde
Fuar Müzik Organizasyon
Açılış Müzikleri
Kadıköy Evlenme Teklifi
Trio Müzik Grubu
Düğün Orkestra Kiralama
Akordeoncu Kiralama
Piyanist Kiralama
Gitarist Kiralama