Gitarist Kiralama


Canlı müzik ekibi gitarist kiralama için doğru adrestesiniz.Kiralık gitarist ile çaldığımız şarkılar oldukça beğenilmektedir. Gitar repertuvarımız  İspanyolca İngilizce ve dünya müzikleri yanı sıra sizin istekleriniz doğrultusunda sanat müzikleri nostaljik Türkçe parçalar ve hatta türküler dahi olabilmektedir. Burada ki belirleyici unsur tamamen sizin hangi tarz şarkılar istediğinizdir.

Gitar mızıka aynı anda çalan müzisyen hiç dinlediniz mi üstelik aynı müzisyen şarkıları da söylemektedir. Gitar mızıka ile ilgili videoları da izlemenizi tavsiye ederiz.

Gitar çalan müzisyenin yanına kimi zaman akordeon kimi zaman keman bazense org enstrümanlarını kullanmaktayız. Bu enstrümanların neler olacağına beraberce karar verebiliriz. Özellikle davetli sayısı artınca ses sistemi kurarak müzik yapmayı önermekteyiz. Ses sistemini de isterseniz getirebiliriz.

Gitar akordeon müzisyen orkestramız içinde akordeon çalan müzisyenimiz aynı zamanda org mızıka ve  keman da çaldığından davetinizde sadece iki müzisyen tutarak yedi farklı enstrüman dinleyebilirsiniz.

Aracısız direk müzisyen olduğumuz için fiyatlarımız daha uygundur. Bizlere 0505 447 64 74 direk ulaşabilirsiniz. Mutluluklar dileriz.

Fasıl Ekibi Kiralama
Kemancı Kiralama
Firma Tanıtım Müzikleri
Mum Kursu
Gelin Alma Bandosu
Bağlamacı Kiralama
Evlilik Teklifi Müzikleri
Kanuncu Kiralama
Doğum Günü Sürprizleri Evde
Fuar Müzik Organizasyon
Açılış Müzikleri
Kadıköy Evlenme Teklifi
Trio Müzik Grubu
Düğün Orkestra Kiralama
Akordeoncu Kiralama
Piyanist Kiralama
Gitarist Kiralama