Gitarist Kiralama


Gitarist kiralama

Öncelikle hoşgeldiniz.
Canlı müzik ekibi araştırıyorsanız doğru adrestesiniz. Gitar ile çaldığımız şarkılar oldukça beğenilmektedir. Gitar repertuarımız  İspanyolca İngilizce ve dünya müzikleri yanı sıra sizin istekleriniz doğrultusunda sanat müzikleri nostaljik Türkçe parçalar ve hatta türküler dahi çalabilmekteyiz. Burada ki belirleyici unsur tamamen sizin hangi tarz şarkıları beğendiğinizdir.

Gitar mızıka aynı anda çalan müzisyen hiç dinlediniz mi üstelik aynı müzisyen şarkıları da söylemektedir. Gitar mızıka ile ilgili videolarımızı da izlemenizi tavsiye ederiz.

Gitar çalan müzisyenin yanına kimi zaman akordeon kimi zaman keman bazense org enstrümanlarını ekleyebilmekteyiz. Bu enstrümanların neler olacağına beraberce karar verebiliriz. Özellikle davetli sayısı artınca ses sistemi kurarak müzik yapmayı önermekteyiz. Ses sistemini de isterseniz bizler kurabilmekteyiz.

Gitar akordeon ikilimizde akordeon çalan müzisyenimiz aynı zamanda org mızıka ve  keman da çaldığından davetinizde sadece iki müzisyen tutarak yedi farklı enstrüman dinleyebilirsiniz.

Aracısız direk müzisyen olduğumuz için fiyatlarımız daha uygundur. Bizlere 0505 447 64 74 direk ulaşabilirsiniz. Mutluluklar dileriz.

Fasıl Ekibi Kiralama
Kemancı Kiralama
Bağlamacı Kiralama
Kanuncu Kiralama
Orkestra Kiralama
Doğum Günü İçin Müzisyen
Fuar Müzikleri
Açılış Müzikleri
Evlilik Teklifi Organizasyon
Trio Müzik Grubu
Düğün Orkestra
Akordeoncu Kiralama
Piyanist Kiralama
Gitarist Kiralama