Fasıl Ekibi Kiralama


Fasıl Ekibi Kiralama

Fasıl müzikleri seviyorsanız fasıl grubu kiralama için tamda doğru adrestesiniz. Fasıl ekibi kiralama olarak ister firma villa da düzenleyeceğiniz bir davet için iki ya da üç müzisyenden oluşan mini bir orkestra ister firma içi düzenlediğiniz bir eğlence için müzisyen kiralama hizmetleri sizlere sunmaktayız.

Müzik enstrüman seçenek yelpazemiz oldukça geniştir dolayısıyla enstrümanları beraberce karar verebiliriz. Ayrıca müzisyenlerimizden bazıları birden fazla enstrüman çalabildikleri için iki müzisyen altı enstrümanla çok renkli bir program sizlere sunmaktayız.

Klasik fasıl ekibimiz kemancı kanun gitar ritm olarak org akordeon klarnet ve benzeri enstrümanlar önermekteyiz. Repertuvarımız sanat müzikleri , türküler , nostaljik pop , seksenler doksanlar sevilen bilinen parçalardan oluşmaktadır.

Dilerseniz ses sistemi kurulum da bizden . Özellikle beş kişiden fazla olan davetlerinizde seslerin daha iyi duyulması adına ses sistemini önermekteyiz. Programımızın ilerleyen saatlerinde mikrofonu sesi güzel olan misafirlerimize vermekteyiz.Şarkıları beraber eşlik eden misafirlerimizle çoğu zaman daha keyifli devam etmektedir.

Canlı müzikte sizin istek parçalarınız ile şarkıları birlikte söylemek umuduyla. Canlı müzik ekibimiz ile iletişim için bizlere direk telefonumuzdan ulaşabilirsiniz . 0505 447 64 74

Fasıl Ekibi Kiralama
Kemancı Kiralama
Gelin Alma Bandosu
Bağlamacı Kiralama
Kanuncu Kiralama
Orkestra Kiralama
Doğum Günü İçin Müzisyen
Fuar Müzikleri
Açılış Müzikleri
Evlilik Teklifi Fikirleri
Trio Müzik Grubu
Düğün Orkestra
Akordeoncu Kiralama
Piyanist Kiralama
Gitarist Kiralama