Fasıl Ekibi Kiralama


Fasıl müzikleri seviyorsanız fasıl grubu kiralama için tamda doğru adrestesiniz. Fasıl ekibi kiralama olarak ister firma villa da düzenleyeceğiniz bir davet için iki ya da üç müzisyenden oluşan mini bir orkestra ister firma içi düzenlediğiniz bir eğlence için müzisyen kiralama hizmetleri sizlere sunmaktayız.

Canlı müzik enstrüman seçenek yelpazemiz oldukça geniştir dolayısıyla enstrümanları beraberce karar verebiliriz. Ayrıca müzisyenlerimizden bazıları birden fazla enstrüman çalabildikleri için iki müzisyen altı enstrümanla çok renkli bir program sizlere sunmaktayız.

Klasik fasıl ekibimiz keman, kanun, org, akordeon, klarnet ve benzeri enstrümanlar önermekteyiz. Repertuvarımız sanat müzikleri, türküler, pop, seksenler doksanlar sevilen bilinen parçalardan oluşmaktadır.

Dilerseniz ses sistemi kurulum da bizden. Özellikle beş kişiden fazla olan davetlerinizde seslerin daha iyi duyulması adına ses sistemini önermekteyiz. Programımızın ilerleyen saatlerinde mikrofonu sesi güzel olan misafirlerimize vermekteyiz. Şarkılara beraber eşlik eden misafirlerimizle çoğu zaman daha keyifli devam etmektedir.
Neşeli bir etkinlikte sizin istek parçalarınız ile şarkıları birlikte söylemek umuduyla. Canlı müzik ekibimiz ile iletişim için bizlere direk telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. 0505 447 64 74

Fasıl Ekibi Kiralama
Fasıl Ekibi Kiralama
Kemancı Kiralama
Mum Kursu
Firma Tanıtım Müzikleri
Gelin Alma Bandosu
Bağlamacı Kiralama
Evlilik Teklifi Müzikleri
Kanuncu Kiralama
Doğum Günü Sürprizleri Evde
Fuar Müzik Organizasyon
Açılış Müzikleri
Kadıköy Evlenme Teklifi
Trio Müzik Grubu
Düğün Orkestra Kiralama
Akordeoncu Kiralama
Piyanist Kiralama
Gitarist Kiralama