Fasıl Ekibi Kiralama


Fasıl Ekibi Kiralama

Bir organizasyonunuz için müzisyen araştırıyorsanız tamda doğru adrestesiniz. İster ev villa da düzenleyeceğiniz bir davet için iki ya da üç müzisyenli mini bir orkestra ister firma içi düzenlediğiniz bir eğlence için müzisyen kiralama hizmetleri sizlere sunmaktayız.

Müzik enstrüman seçenek yelpazemiz oldukça geniştir dolayısıyla enstrümanları beraberce seçebilmekteyiz. Ayrıca müzisyenlerimizden bazıları birden fazla enstrüman çalabildikleri için iki müzisyen altı enstrümanla çok renkli bir program sizlere sunmaktayız.

Klasik fasıl ekibimiz kemancı kanun gitar ritm olarak org akordeon klarnet ve benzeri enstrümanlar önermekteyiz. Repertuarımızda sanat müzikleri , türküler , nostaljik pop , haraketli sevilen bilinen parçalardan oluşmaktadır.

Dilerseniz ses sistemi kurabilmekteyiz.Özellikle beş kişiden fazla olan davetlerinizde seslerin daha iyi duyulması adına ses sistemini önermekteyiz. Programımızın ilerleyen saatlerinde mikrofonu sesi güzel olan misafirlerimize vermekteyiz. Karaoke tarzında şarkıları beraber eşlik eden misafirlerimizle çoğu zaman daha keyifli devam etmektedir.

Canlı müzikte sizin istek parçalarınıza da yer vermekteyiz. Canlı müzik ekibimiz ile iletişim için bizlere direk teleonumuzdan ulaşabilirsiniz .

Fasıl Ekibi Kiralama
Kemancı Kiralama
Bağlamacı Kiralama
Kanuncu Kiralama
Orkestra Kiralama
Doğum Günü İçin Müzisyen
Fuar Müzikleri
Açılış Müzikleri
Evlilik Teklifi Organizasyon
Trio Müzik Grubu
Düğün Orkestra
Akordeoncu Kiralama
Piyanist Kiralama
Gitarist Kiralama