Evlilik Teklifi Müzikleri


Evlenme teklifi sözleri anında evlilik teklifi müzikleri, evlilik teklifi müzikleri yabancı ve evlilik teklifi müzikleri Türkçe olarak ikiye ayrılmaktadır. Evlilik teklifi fon müziği için sizlere gitar ve keman müzisyen ikilimizi tavsiye etmekteyiz. Dilerseniz iki müzisyen küçük bir orkestra ister büyük çaplı bir organizasyona üç dört kişilik bir orkestra seçebilirsiniz.
Özellikle istediğiniz bir enstrüman varsa bu detaylara da beraberce karar verebilmekteyiz. Sürpriz yapılacak kişinin karşılama esnasında keman gitar akordeon enstrümanlarını kullanmaktayız. Yabancı ve Türkçe şarkıları gitarist müzisyenimiz söyleyebilmektedir.

Repertuvar oldukça geniştir ve sizlerin sevdiği tarz parçalara öncelik vermekteyiz. Örneğin kimi zaman sanat müzikleri, türküler, pop müzikler kimi zaman yabancı nostaljik parçalar olabilmektedir. 

Orkestramız dilerseniz pankart ve kırmızı halı getirmektedir. Tüm diğer evlilik teklifi organizasyonu İstanbul fiyatları detayları için bizlere 0505 447 64 74  direk ulaşabilirsiniz.


Fasıl Ekibi Kiralama
Kemancı Kiralama
Mum Kursu
Firma Tanıtım Müzikleri
Gelin Alma Bandosu
Bağlamacı Kiralama
Evlilik Teklifi Müzikleri
Kanuncu Kiralama
Doğum Günü Sürprizleri Evde
Fuar Müzik Organizasyon
Açılış Müzikleri
Kadıköy Evlenme Teklifi
Trio Müzik Grubu
Düğün Orkestra Kiralama
Akordeoncu Kiralama
Piyanist Kiralama
Gitarist Kiralama