Kemancı Kiralama


Kemancı Kiralama

Keman eşliğinde bir evlenme teklifi şüphesiz sürprize romantizm esintisi katmaktadır. Kemancının yanına gitaristte önermekteyiz. Kemancınız sizin sevdiğiniz şarkının melodisini çalarken gitaristte şarkıya hem çalarak hemde söyleyerek eşlik etmektedir. 

İşte tamda sürpriz anında üstünde benimle evlenirmisin sevgilim yazılı üçmetrelik dev pankartlar da biz getirmekteyiz. Kırmızı halı ve halının sağına soluna avuç içi büyüklüğünde kırmızı pilli kalp şeklindeki mumlarımız da çok güzel gözükmektedir. İsteğiniz doğrultusunda kalpli masa kalpli sandalyeler  volkanlar konfetiler balonlar gül yapraklarınıda sürprizlerde kullanmaktayız. 

Keman  gitar pankartlı ve süslemeli  sürpriz kimi zaman bir doğum günü sürprizi kimi zaman evlenme yıldönümü hediyesi  kimi zaman barışma teklifi için olabilmektedir. Doğum günü kutlamalarına yönelik  özel hazır pankartlarımız bulunmaktadır.

Düğün misafir karşılaması için dilerseniz keman gitar akordeon trio müzik grubumuz da bulunmaktadır. Aynı orkestrayı fuarlarda , ev fasıl eğlencelerinizde ,piknik organizasyonlarınızda ,firma eğlencelerinizde ki müzik organizasyonlarınız içinde düşünebilirsiniz.

Canlı müzik organizasyonunuzda görüşmek üzere , bizlere 0505 447 64 74 telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Fasıl Ekibi Kiralama
Kemancı Kiralama
Bağlamacı Kiralama
Kanuncu Kiralama
Orkestra Kiralama
Doğum Günü İçin Müzisyen
Fuar Müzikleri
Açılış Müzikleri
Evlilik Teklifi Organizasyon
Trio Müzik Grubu
Düğün Orkestra
Akordeoncu Kiralama
Piyanist Kiralama
Gitarist Kiralama