Kemancı Kiralama


Evlenme teklifi ya da doğum günü sürprizi esnasında kemancı kiralama romantizm katmakta ve kiralık kemancı olarak özel günlerde kemancı hizmeti sunmaktayız. Kemancı kiralama fiyatları araştırmakta iseniz hem eğitimli hem şık kıyafetli hem de uygun bütçe ile müzisyenlere buradan ulaşabilirsiniz. Sevdiğiniz şarkının melodisini çalarken gitarist şarkıya hem çalarak hem de söyleyerek eşlik etmektedir. Son günlerde balkon altı serenat ile sizlere bir sürpriz yapabiliriz. Hatta skype müzisyeni ile canlı müzik dahi yapabilmekteyiz.

İşte tamda sürpriz anında üstünde benimle evlenir misin sevgilim yazılı üç metrelik dev pankartlar da biz getirmekteyiz. Kırmızı halı ve halının sağına soluna avuç içi büyüklüğünde kırmızı pilli kalp şeklindeki mumlarımız da çok güzel gözükmektedir. İsteğiniz doğrultusunda kalpli masa kalpli sandalyeler volkanlar konfetiler balonlar gül yaprak sürprizlerde kullanmaktayız.  

Keman gitar pankartlı ve süslemeli sürpriz kimi zaman bir doğum günü sürprizi kimi zaman evlenme yıl dönümü hediyesi kimi zaman barışma teklifi için olabilmektedir. Doğum günü kutlamalarına yönelik özel hazır pankartlarımız bulunmaktadır. Kemancı kiralama dahilinde isterseniz akordeon ve gitar mızıka da çalabiliriz.

Canlı müzik organizasyonunuzda görüşmek üzere, bizlere günlük kemancı için 0505 447 64 74 telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Fasıl Ekibi Kiralama
Kemancı Kiralama
Firma Tanıtım Müzikleri
Mum Kursu
Gelin Alma Bandosu
Bağlamacı Kiralama
Evlilik Teklifi Müzikleri
Kanuncu Kiralama
Doğum Günü Sürprizleri Evde
Fuar Müzik Organizasyon
Açılış Müzikleri
Kadıköy Evlenme Teklifi
Trio Müzik Grubu
Düğün Orkestra Kiralama
Akordeoncu Kiralama
Piyanist Kiralama
Gitarist Kiralama