Kanuncu Kiralama


Kanun sanatçısı aranıyor ya da kanuncu kiralama diye araştırma yapıyorsanız hoş geldiniz. Kanuni ile sanat müziği çalan bir müzik ekibi ister evinize ister firmanızda ki davetinize dahil edebilirsiniz. 

Türk sanat müziğinin unutulmaz  şarkılarını kanun keman org akordeon ile sizler için çalıyoruz. İstanbul  kanun kursunda aynı zamanda özel derste veren müzik öğretmeni olan müzisyenlerle çalışmaktayız. 

Dilerseniz fasıl ekibimize ses sistemi de kurulumu yapabilmekteyiz. Ses sistemi sayesinde sesi güzel misafirlerimizi  sahneye davet etmekteyiz. Ayrıca mikrofonla bir hoş geldiniz konuşması da yapabilirsiniz.

Repertuvarımızda sevilen Türk sanat müziği şarkıları yanı sıra eğlenceli ve hareketli şarkılar, türküler ve nostaljik parçalarda bulunmaktadır. Programız esnasında sizin istek şarkılarınız da yer vermekteyiz.

Düzenlediğiniz bir davete fasıl grubumuz ile renk katabilirsiniz. Sizler fasıl ekibimizi nerede ne zaman dinlemek isterseniz oradayız . Aracımız da olduğundan İstanbul içi tüm ilçelere canlı müzik hizmeti sunabilmekteyiz.

Bizlere direk 0505 447 64 74  ulaşabilirsiniz.

Fasıl Ekibi Kiralama
Kemancı Kiralama
Mum Kursu
Firma Tanıtım Müzikleri
Gelin Alma Bandosu
Bağlamacı Kiralama
Evlilik Teklifi Müzikleri
Kanuncu Kiralama
Doğum Günü Sürprizleri Evde
Fuar Müzik Organizasyon
Açılış Müzikleri
Kadıköy Evlenme Teklifi
Trio Müzik Grubu
Düğün Orkestra Kiralama
Akordeoncu Kiralama
Piyanist Kiralama
Gitarist Kiralama