Piyanist Kiralama


Düğün, nişan, kına, firma eğlencesi ve benzeri özel günleriniz için piyanist kiralama için tamda doğru adrestesiniz. Piyanist aranıyor ise aracımız ve ses sistemimiz olduğu için İstanbul içi tüm ilçelere hatta İstanbul yakın illere dahi canlı müzik hizmeti sunabilmekteyiz.

Tek bir piyanist kiralama fiyatları hizmeti yanı sıra isterseniz gitar akordeon keman renk enstrümanları da kullanabilmekteyiz. Açıkçası ön misafir karşılamasında keman gitar ikilisini tavsiye etmekteyiz. 

İlk dans müziğini  ve çıkış müziğini ve pasta müziğinizi sizlerle daha önceden belirlemekteyiz. Sonrasında takı ve yemek anında çalınacak müziklerin seçimini yine beraberce belirliyoruz. Oyun havalarında ise yine gelin ve damadın yörelerine göre çeşitlilik gösterebilmektedir. Örneğin Karadeniz düğününde ayrıca kemençe çalan müzisyen de ekibimize ekleyebiliyoruz. Sivas gibi halay seven yörelerimize de davul zurna ekibini orkestramıza ekleyebiliyoruz. 

Direk müzisyen olduğumuz için fiyatlarımız daha uygundur. Bizlere 0505 447 64 74 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Mutluluklar dileriz.

Fasıl Ekibi Kiralama
Kemancı Kiralama
Mum Kursu
Firma Tanıtım Müzikleri
Gelin Alma Bandosu
Bağlamacı Kiralama
Evlilik Teklifi Müzikleri
Kanuncu Kiralama
Doğum Günü Sürprizleri Evde
Fuar Müzik Organizasyon
Açılış Müzikleri
Kadıköy Evlenme Teklifi
Trio Müzik Grubu
Düğün Orkestra Kiralama
Akordeoncu Kiralama
Piyanist Kiralama
Gitarist Kiralama