Piyanist Kiralama


Piyanist kiralama

Düğün  nişan kına firma eğlencesi  ve benzeri  özel günleriniz için piyanist şantör aramaktaysanız tamda doğru adrestesiniz. Aracımız ve ses sistemimiz olduğu için İstanbul içi tüm ilçelere hatta İstanbula yakın illere dahi canlı müzik hizmeti sunmaktayız. 

Tek bir piyanist hizmeti yanı sıra isterseniz gitar akordeon keman renk enstrümanları da kullanabilmekteyiz. Açıkçası ön misafir karşılamasında keman gitar ikilisini tavsiye etmekteyiz. 

İlk dans müziğini  ve çıkış müziğini ve pasta müziğinizi sizlerle daha önceden belirlemekteyiz. Sonrasında takı ve yemek anında çalınacak müziklerin seçimini yine beraberce belirliyoruz. Oyun havalarında ise yine gelin ve damadın yörelerine göre çeşitlilik gösterebilmektedir. Örneğin Karadeniz düğününde ayrıca kemençe çalan müzisyen de ekibimize ekleyebiliyoruz. Sivas gibi halay seven yörelerimize de davul zurna ekibini orkestramıza ekleyebiliyoruz. 

Repertuarımızda her yörenin sevdiği erik dalı , ankaranın bağları , misket , harmandalı , Konyalım , Dilara , damat halayı , kasap havası , abe kaynana  ,Osman ağa , üç ayak , horonlar , Ankara oyun havaları , roman havaları , kına müzikleri , pop müzikler ve slow dans parçaları bulunmaktadır.

Direk müzisyen olduğumuz için fiyatlarımız daha uygundur. Bizlere 0505 447 64 74 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Mutluluklar dileriz.

Fasıl Ekibi Kiralama
Kemancı Kiralama
Bağlamacı Kiralama
Kanuncu Kiralama
Orkestra Kiralama
Doğum Günü İçin Müzisyen
Fuar Müzikleri
Açılış Müzikleri
Evlilik Teklifi Organizasyon
Trio Müzik Grubu
Düğün Orkestra
Akordeoncu Kiralama
Piyanist Kiralama
Gitarist Kiralama